shereesmith88 shereesmith88
  • 11-11-2022
  • Mathematics
contestada

At a store, apples cost $0.80 each and oranges cost $0.95 each. Harry buys some apples and oranges and spends $9.55 . He buys a total of 11 pieces of fruit.

Respuesta :

Otras preguntas

According to the passage, how were people in democracies similar to people in the Soviet Union?
we plan to take part in the lock local volunteer group this wekeend => we are
Sheila is practicing her informal talk and wants feedback from you. You notice that she's using flat intonation. What is the best advice to give Sheila about us
9.6 + 12 3/4 + 7 3/20 +5.5 + 14.5 =
PLS NEED HELP!!!! "Kyle and his frog were happily eating a slice of yellow cake." What part of speech is the word "his" in this sentence? noun preposition prono
Which South Asian crop is known as the "golden crop" for both its color and its value to the Bangladesh economy? A. Rice B. Jute C. Sugarcane D. Coconuts
The purpose of the foot of a molluscs is:
Need help with this pls asap
helppppppppppp i hv 5 mins
cellus If investments double every 7 years and you start with a $600 investment, how much money would you have after 21 years? ​