almoosh almoosh
  • 12-11-2022
  • Mathematics
contestada

A 3 gallon bucket of paint costs $116.64. What is the price per cup?

Respuesta :

Otras preguntas

a=1/2 bh for b i need help
What does palatical chateau mean?
Un eseu de 3 pagini cu tema ,,Spatiul Romanesc,, intre diplomatie si conflict intre secolele 14 si 18 , cauzele interne si externe ale inceputului luptelor
Find four consecutive odd integers whose sum is 56
What is a sentence using the idiom iron in the fire?
how could you estimate to get approximate answer for this expression 12.3x {(2 x 1.7)+6}-2 cubed
Find the nonpermissible replacement for 'n' in this expression (-8)/(5n)
Which state grows the most lemons?
Solve A=a+b+c+d divided by 4 for c
Can I write a narrative writing how the first time I fell in love with blue eyes?