JayJayTheHero7696 JayJayTheHero7696
  • 12-03-2024
  • Business
contestada

Suppose that Joe consumes smoothies and pizzas. The price of smoothies is 5 per unit and the price of pizzas is10 per unit. What is the total cost if Joe consumes 3 smoothies and 2 pizzas?

Respuesta :

Otras preguntas

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!100 POINTS AND WILL GIVE BRAINLIEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!In 2–3 complete sentences, thoroughly explain the theme of your Modul
HELP IF YOU'RE GOOD AT GEOMETRY!!
What is that decimal value of 4/11
A package of 6 insulated gloves cost $50.94. what is the unit price of the pair of gloves.
Energy comes from the sun while matter comes from the earth true or false
What is the slope of a line perpendicular to the line in the graph?​
Which document was the cause of the Revolutionary war? Common Sense Magna Carta The Crisis Deceleration of Independence
I need help pleaseeeeee 1/4c+5/3c-4=2-1/12 what dose c equal
What was an achievement of the Roman Empire
what would be the volume in ML