shaunterrielder shaunterrielder
  • 10-10-2018
  • Mathematics
contestada

If the cost is $250 each day. How much do I pay at 6 days and 2 nights?

Respuesta :

cloutscout21 cloutscout21
  • 10-10-2018
well u see u need to multiply and that's really all to it so yeah ur welcome
Answer Link
sofia3549
sofia3549 sofia3549
  • 10-10-2018
1,300 I’m pretty sure
Answer Link

Otras preguntas

What was the effect of Thomas Paine's pamphlet Common Sense?
please help me with the question quick. will give first person brainliest.
Can someone tell me the answer thank you
Why did guilds want to influence the city government?
How does this word phrase “ran after” compare to “raced after”? •it is less general •it is more vivid •it is less vivid •it is more specific
A solution contains 5 grams of glucose per 100 milliliters. Each mole of glucose weighs 180 grams. How many miles are there in 200 milliliters of the glucose so
what is the square root of -10 degrees C
a water tank holds $252 but it's leaking at a rate of 3 gallons per week is second water tank hose 3 384 gallons was leaking at a rate of 5 gallons per week aft
if the school cafeteria, students choose their lunch from 3 sandwiches 3soups 4 salads and 2 drinks. how many different lunches are possible for a student who c
Keith has -$190 in her savings account. Anna has $80, and Sonya has -$250. Who has the most amount of money and who has the least??