Mike9779 Mike9779
  • 10-10-2018
  • Mathematics
contestada

six oranges cost 5.34 how much does it cost for one orange

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 10-10-2018

6/5.4=1.1111

hop this helps

Answer Link

Otras preguntas

Please answer the question
there are 134 third graders and 167 fourth graders at the annual school and family picnic. the number of students is 7 times the number of adults. Each picnic
what concerns of the colonists led to the writing of the declaration of independence
Scale on map 1inch: 3 miles The park is 27miles from the house. How far in inches would it be on the map. Show work
Based on the information provided, identify the type of source.
What led most directly to the collapse of the Chinese Empire?
If the base of the triangle is twice the height,how long are the base and the height of the triangle
What, in theory, was the purpose of the concentration camps?
Escoge la respuesta correcta.
which of the original 13 states had an immigration population of 20 percent or more in the mid-1800s