honeybear71 honeybear71
  • 11-07-2016
  • Mathematics
contestada

If granola cost $2.30 per pound how much does 0.7 cost

Respuesta :

avendano avendano
  • 11-07-2016
1.61 I think because 2.30 x 0.7 =1.61 I could be wrong lol
Answer Link

Otras preguntas

What kind of games made urban air trampoline and adventure park brooklyn, new york photos famous?
Select the correct text in the passage. Which sentence is a compound sentence? Time iS not always change. Time can also mean continuity, and it can mean keeping
The paid-off portion of your mortgage at any point in time is called the __________., a. equity, b. principal, c. down payment, d. line of credit
In paragraphs 27-29 four freedoms what does Roosevelts repetition of this particular group of words emphasize
I need help asap! Please and thank you
Create a graph to compare the actual temperature changes over time using your spreadsheet. The steps involved in creating your graph will be different depending
HELPP ! Momentum ke pe and energy
Find m(BCD I need help with this question?
Can some one help me I have to write in 200 words about “ What are the top 1–2 soft skills you currently have that you can showcase in a resume? How has your cu
Correct degree of comparison in the blank to complete the sentence