bebexoxo12 bebexoxo12
  • 12-05-2020
  • Mathematics
contestada

Please answer correctly !! Will mark brainliest !!!

Please answer correctly Will mark brainliest class=

Respuesta :

giftyagana750
giftyagana750 giftyagana750
  • 12-05-2020

Answer:

25

390625

=15625

there fore the answer is A

Answer Link

Otras preguntas

Why is methane so expensive to harvest as a nonrenewable energy source? Methane is found deep in the Earth's crust, which makes it difficult to harvest. Metha
Maria’s math test had 25 questions. She got 84% correct. How many problems did she get wrong
Nan and sato are designing a coffee table would you sing 4 inches tile Nan uses 30 tiles and sato uses half as many many total tiles did they use
I need help coming up with a thesis statement that's about Mercutio's death.
A bedroom wall is to be painted around a window as shown below. What is the area of the wall that will be painted? 6 ft 104 ft2 110 ft2 116 ft2
1/5 of the 25 people in the bakery Made a pre-order how many people did not make a pre-order
Write the equation of the perpendicular bisector of CD. A) y = -x + 6 B) y = x + 1 2 C) y = 1 2 x + 6 D) y = -x + 1 2
Which price choice is the lowest price per ounce?(5 points) Choice A: 5 ounces of raisins for $1.49 Choice B: 12 ounces of raisins for $3.59
Someone please help me??
A 1/4 lb package of sunflower seeds cost 79cents. An 8 ounces package cost 1.59. Which package represents the lower cost per ounce