Kehlani77
Kehlani77 Kehlani77
  • 10-12-2020
  • Mathematics
contestada

the cost of 15 lessons?

the cost of 15 lessons class=

Respuesta :

studyehs studyehs
  • 10-12-2020

Answer:

$150

Step-by-step explanation:

shown on graph when graphed out

Answer Link
ceceeeee91
ceceeeee91 ceceeeee91
  • 10-12-2020
The answer is $150... I hope that helps you :))
Answer Link

Otras preguntas

what is the volume and surface area of each prism .. help me plss
HEY CAN ANYONE WRITE 7 SENTENCES DESCRIBING THEIR FISH IN SPANISH!
Which area was directly affected by the Spanish-American War?
use the distributive property to remove the parentheses , 12(3-y)​
Need help for this one question
3. The distance, d, that a car has traveled, as a function of time, 1, is given in the table below. What is the average rate of change of the distance over the
Help Please!!! Thanks
!!!NEED HELP ASAP!!!!What does this image say about Andrew Jackson and his respect for the laws of the United States?aLaws are for the weak; authority is for th
I need help!!!!!asap
Which organization method would be most effective for writing a paper which discusses the differences between bees and wasps?