erickmirandavs erickmirandavs
  • 12-01-2021
  • Mathematics
contestada

What is the cost if 1 pound if apples?

What is the cost if 1 pound if apples class=

Respuesta :

jordanfitts75
jordanfitts75 jordanfitts75
  • 14-01-2021

Answer:

1.32 dollars

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

What’s the answer to this question?
A farmer is considering the installation of a fuel storage system that will save $0.065 per gallon because the fuel can be purchased in bulk. The farmer uses ab
REWARDING BRAINLYYYY Many historians debate whether or not the U.S. has seen continual progress throughout its history, or if there have been moments of back-pe
Hey help me please much help
El niño va ____ la escula
The town council of Finleyville is meeting to discuss emergency evacuation plans. Finleyville is in a state where hurricanes occur. Some town councillors believ
Read this sentence. The people were so they could not get loans. Which word would best show that the people lacked money? A. sad B. weak C. poor D. afraid
A. Explain how the slow recovery of the bald eagle population likely affected the recovery of the salmon population. (
Which is equivalent to 80 1/4x
Which number is between 7.17 x 104 and 8.17 x 105 ? A. 6.92 x 104 B. 7.2 x 10 C. 7.57 x 103 D. 8.053 x 104