levertdestin
levertdestin levertdestin
  • 13-01-2021
  • Mathematics
contestada

48 oz. for $3.99
36 oz. for $2.59
12 oz. for $1.99
which is the best deal
​

Respuesta :

janayajbutler
janayajbutler janayajbutler
  • 13-01-2021

Answer:

Step-by-step explanation:

12 oz for 1.99$

Answer Link
marymaldony marymaldony
  • 13-01-2021

Answer:

12 oz. for $1.99

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

How do you calculate how many tenths are in 20.4?
factor this expression. r2+14r+48
What is a transformer?!?!
How divide 32.4 into 52 step by step.
Earl runs 75 meters in 30 seconds.How many meters does Earl run per second?
5a - 6 + 3a and the a=2
How do you simplify -9(10n-8)+4n?
What is a transformer?!?!
What was the role of a Private during WW1?
5a - 6 + 3a and the a=2