sdaughtry9280 sdaughtry9280
  • 10-11-2021
  • Mathematics
contestada

If something is $3. 48 a lb. Howmuch would. 76 cost.

Respuesta :

IMSOSMARTLOLXD
IMSOSMARTLOLXD IMSOSMARTLOLXD
  • 10-11-2021

Answer:

$264.48

Hope I helped

Answer Link

Otras preguntas

Describe a political or intellectual development of Renaissance Italy illustrated by the passage.
Of the flowers in Rey's yard, 1/3 are tulips and 1/13 are roses. What fraction of the flowers in Rey's yard are either tulips or roses? are tulips and
explicit rule 26,18,10,2
Simplify this algebraic expression completely 5y - 3(y + 2)A.2y - 2B.2y + 2C.2y - 1D.2y - 6
what makes a leader according to the article excerpt from the prince on common Lit help fast please
Oak Creek Furniture Factory (OCFF), a custom furniture manufacturer, uses job order costing to track the cost of each customer order. On March 1, OCFF had two j
i think i know the answer but i still need help…
PLEASE HELP!! There are twenty errors to correct. These errors contain subject-verb agreement errors, pronoun-antecedent errors, sentence structure errors, word
CONTEXT CLUES Context clues are important words or phrases in a sentence that helps in identifying the meaning of difficult word or items in a sentence. They pr
a candle is 16 inches tall after burning for 3 hours. after 5 hours , it is 15.5 inches tall.write a linear equation to model the relationship between height h