angelsalesman56 angelsalesman56
  • 12-11-2021
  • Mathematics
contestada

Please help me please

Please help me please class=

Respuesta :

silirobert15
silirobert15 silirobert15
  • 15-11-2021

1. she makes a profit

2.300$

3.25%

C.

1.3000$

2.9000$

ok done. Thank to me :>

Answer Link

Otras preguntas

Kevin runs a farm stand that sells apples and raspberries. Each pound of apples sells for $3.50 and each pound of raspberries sells for $4. Kevin sold twice as
11. What is 25? a. 10 b. 15 c. 32 d. 16
I have sent for _ operator (a/an/the)​
A package of 5 pairs of insulated gloves costs ​$43.95. What is the unit price of the pairs of gloves​?
can you prove that: a² + b² ≥ -2ab ?​
please help I'm so confused.
What colony was established for persecuted Roman Catholics?
What are the consequences of the British Policies ?
how did Sam save apples for the winter in the book My Side of the Mountain​
Which two particles are found in the nucleus of an atom?