worriedfox621 worriedfox621
  • 12-12-2021
  • Mathematics
contestada

I need help with this question

I need help with this question class=

Respuesta :

ayeyoungplayz
ayeyoungplayz ayeyoungplayz
  • 15-12-2021

Answer: bro I don’t if this is correct but try 11+3i

Answer Link

Otras preguntas

what is the unit rate for $240 for 4 days
what theory explains the formation and movement of the outer surface of the earth
Rafi had a board that was 15 1/2 feet long. He cut three pieces off the board that are each 3 7/8 feet long. How much of the board is left?
why do u think the u.s navy was so important in the spanish american war
33% of what number is 1.45
What is the possible consequence of the following scenario? Because of high unemployment rates in the country of Lavernia, employers offer higher wages. To meet
What does weight training use?
Alternative energy sources come from renewable processes. true or false?
Which of the following best describes inpatient drug treatment facilities?
Which statement best explains the symbol [NaCl]? moles of water per liter of NaCl moles of water per liter of solution moles of NaCl per liter of solution moles