madisonj52 madisonj52
  • 12-01-2022
  • Mathematics
contestada

what is $16 divided by 4 pounds and $1 divided by 4 ounces

Respuesta :

jellopuffs
jellopuffs jellopuffs
  • 12-01-2022

Answer:

8.81849049 U.S. dollars / kg

Answer Link
GoldenSloth24
GoldenSloth24 GoldenSloth24
  • 12-01-2022

Answer:

4.25 in total

Step-by-step explanation:

separate it is 4 and 0.25

Answer Link

Otras preguntas

Please Help I Have a project due this week and I need help   !!!!!!!!!!!!!!!!!What was the Mayans surplus(large quantities)of food used for?
what is the product of -3x^2y and (5xy^2+xy)?
what are some similarities for weathering and erosion
can be lined with moist filter paper to catch insoluble solids a. calorimeter b. Geiger counter c. Burette d. Funnel e. Bunsen burner
The ratio of boys to girls in a school are 2:3 there are 1100 pupils in the school how many are boys ?
What comes after a decagon?
what are eight elements named after towns
Can someone tell me the menstrual cycle :)
what is the difference between mechanical waves and electromagnetic waves?
What does it mean for a figure to be 3-D