contestada

Isaac bought snacks for his team's practice. He bought a bag of chips for $2.94 and a 8-pack of juice bottles. The total cost before tax was $16.62. How much was each bottle of juice?

Respuesta :

Answer:

$1.71

Step-by-step explanation:

Just took the test.