chifvone
chifvone
10-05-2022
Mathematics
contestada
please help this is due today!!!!!!!!!!!!!!!!
Respuesta :
hello228813
hello228813
10-05-2022
The answer is G
432 =6 {unit price = total prices = quantity)
=0.72
0.72X5=3.6 [Multiplication]
so the answer is
G
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 45+ )
Otras preguntas
Elle (mettre) une robe bleue.
How can wind erosion be prevented? Select all that apply. A. planting vegetation barriers B.creating plowed ridges C. covering the surface of the ground with le
Which statement best describes the founding of the Persian Empire? The empire crushed the cultures of the lands it conquered. The empire was founded by powerful
Problem-Solving Application Case—MeToo: Just Do It!
please help me solve this
Cheryl's gross pay for her pay period was $2,875. Thirty percent of her gross pay was withheld for taxes, and 12% was taken out for voluntary deductions. How mu
A forensic scientist finds a strand of hair at a crime scene. The forensic scientist would like to identify the person to whom the hair belongs. Place the steps
how does compensation useful to the prospect
Choose two facts about trumps Second impeachment
given that log3 27=2x+1 find the value of x